I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Zapraszamy na wystawę

Od czwartku(13.01) w auli Liceum im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie ma miejsce niezwykła wystawa. Tym razem wyeksponowano prace artystów, którymi są sami uczniowie naszego liceum. Są wśród nich wielkie płótna, szkice, utwory poetyckie i wiele innych ciekawych prac.

 Wystawa jest inicjatywą tegorocznych maturzystów z klasy 3a: Łukasza Świerkota i Mireli Holesz. Do organizacji wystawy dołączyło wielu uczniów. Chcieliśmy pokazać nasze pasje, zainteresowania i umiejętności.

Chcieliśmy też pokazać nas samych „z drugiej strony”- tak też brzmi tytuł naszej wystawy. Jesteśmy z klasy matematycznej, nie przekreśla to jednak naszych rozległych zainteresowań humanistycznych.

Już od pierwszego dnia wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej. Będzie ona czynna do 21 stycznia, a zatem zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko z naszej szkoły.

Zdjęcia Justyna Osuch:

http://www.chrobry-pszczyna.pl/90,1966,0,0,0,galeria-wlasna,wiecej,news.html

 

                                                            Mirela Holesz i Łukasz Świerkot