I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Wyniki zimowej sesji DELF

Miło nam poinformować, że w sesji zimowej DELF trzydziestu uczniów z naszej szkoły zdobyło międzynarodowy certyfikat z języka francuskiego DELF.
Z grup frankofońskich DELF rozpoczynających naukę francuskiego w naszym liceum przystąpiło 7 uczniów z klas II na poziomie A2 oraz 7 uczniów z klas III na poziomie B1. Uczniowie, którzy zdobyli powyżej 80% z całego egzaminu na poziomie A2: Bryzek Natalia, Byrska Paulina, Fydrych Hanna, Masny Weronika, Szema Kinga, Wojnowska Wiktoria oraz na poziomie B1: Fuchs Patrycja, Babilas Łucja, Gach Daniel, Kurtok Grzegorz, Mrzyk Karolina, Pająk Martyna.
Ponadto 16 uczniów z grup kontynuacyjnych frankofońskich DELF klas II zdało egzamin na poziomie B1. Następujący uczniowie zdobyli powyżej 80% z całego egzaminu: Roksana Knapczyk, Emilia Kolarczyk, Anna Skorupka, Wiktoria Witosz, Julia Rataj, Katarzyna Caban, Martyna Kmieć.
Gratulujemy