I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Wyniki konkursów historycznych

Agnieszka Kędzior z kl 3B wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym: „Polskie Państwo Podziemne 1939-1945 w prezentacji multimedialnej” i wykonała pracę pt: „Konspiracja w podziemiu”
Agnieszka odniosła duży sukces, bowiem spośród bardzo dużej ilości nadesłanych prac jury konkursu wytypowało jej pracę do nagrody i wyróżnienia, doceniając samodzielność pracy, trafność i oryginalność przedstawienia tematu oraz walory artystyczne prezentacji.

We wtorek 7 grudnia br. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na prezentację multimedialną:
„Ilustrujemy piosenkę związaną tematycznie
z Powstaniami Śląskimi”
Konkurs zorganizowany był przez POPP w Pszczynie.
Pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęły uczennice naszej szkoły, siostry: Magdalena Szczotok z kl. 1 E i Martyna Szczotok z kl. 3F. Trzecie miejsce w tym samym konkursie zajął również uczeń naszego liceum – Bartek Mańka z kl. 1A
Serdecznie gratulujemy.