I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Wymian ciąg dalszy

To już czwarte spotkanie partnerów w ramach europejskiego programu edukacyjnego Uczenie się przez Całe Życie, realizowanego w naszym liceum od 2011 r. Odbyły się już spotkania w Turcji, Polsce oraz Anglii. LICEO SCIENTIFICO FRANCESCO VERCELLI z Asti (Włochy) jest tym razem gospodarzem programu Comenius. Gości nauczycieli i uczniów z Anglii, Cypru, Grecji, Niemiec i Polski. Wspólnie analizują wyniki ankiet komputerowych przeprowadzonych w ostatnim czasie wśród uczniów wszystkich szkół partnerskich w celu poprawy jakości uczenia się i nauczania. W programie wizyty jest uczestnictwo w lekcjach, zwiedzanie szkoły i miasta Asti, zwiedzanie regionu Piemont wraz z Monferrato i Turynem. Panie Magdalena Niedzwiedzka oraz Elżbieta Pokuta reprezentują naszą szkołę w projekcie.