I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Wir sprechen Deutsch

VIII raz w naszej szkole Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

W środę 2.04.2014 odbyła się w naszej szkole druga część powiatowego konkursu Wir sprechen Deutsch, do której zaprosiliśmy najlepszych uczniów spośród 60, którzy pisali część szkolną. W konkursie wzięli udział uczniowie z 7 gimnazjów:

Gimnazjum Publiczne z Suszca,

Gimnazjum Publiczne z Kobióra,

Gimnazjum nr 1 z Pawłowic,

Gimnazjum nr 1 z Woli

Gimnazjum Publiczne nr 1 z Pszczyny,

Gimnazjum Publiczne nr 2 z Pszczyny,

Gimnazjum Publiczne nr 3 z Pszczyny.

Wszyscy uczniowie, którzy rozmawiali w języku Goethego prezentowali wysoki poziom i spore umiejętności, zatem bardzo serdecznie gratulujemy nauczycielom ambitnych uczniów,  rodzicom zainteresowanych dzieci.  Każdy zaproszony do nas uczeń wyszedł z konkursu z dyplomem i drobnymi, ale bardzo ciekawymi upominkami ufundowanymi w tym rok przez Instytut Goethego i Starostwo Powiatowe, a najlepsi z najlepszych  to:

I miejsce             Robert Synoczek             z PG nr 1

II miejsce            Agnieszka Paliczka          z PG nr 3

III miejsce           Robert Kraut                     z PG nr 1