I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Szkolenie z SOPRA STERIA POLSKA w naszej szkole

Od 2018 roku nasza szkoła współpracuje z francuską firmą Sopra Steria Polska. Celem wspólpracy jest wymiana doświadczenia pomiędzy szkołą    i przedsiębiorstwem francuskim oraz wsparcie uczniów w zakresie podniesienia  kompetencji związanych z poszukiwaniem pracy i odnalezieniem się na rynku pracy.

11  marca 2022 roku uczniowie klas maturalnych, uczący się języka francuskiego, uczestniczyli w szkoleniu, które przeprowadził Pan Marcin MISIEK jeden z managerów firmy.Tematem szkolenia było bezpieczeństwo w sieci. Nabyte wiadomości okazały się niezbędne w codziennym życiu, by w przyszłości nie paść ofiarą cyberprzestępców.

Przedstawicielki działu rekrutacji Panie Monika WILK, Marta STABIK oraz Pani Ewelina BIAS maneger projektu monitoringowego, przedstawiły ofertę stażu oraz pracy dla uczniów w tej firmie.