I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Sukcesy w konkursach języka niemieckiego

W ostatnim czasie odbyły się w naszej szkole 3 konkursy z języka niemieckiego:
Verstehen z firmą Mogalo, Deutschfreund z firmą JERSZ i olimpiada ogólnopolska.

VERSTEHEN wyniki.
W konkursie wzięło udział w całej Polsce 1221 uczniów z 248 szkół.
Z naszej szkoły udział wzięło 8 osób ze wszystkich poziomów.
Wszyscy uczniowie pięknie się zaprezentowali, a najlepiej:
Jan Franek z klasy 2f, który zajął 2. miejsce w województwie i 9. w Polsce spośród 245 drugoklasistów biorących udział w konkursie. Zdobył 105 punktów, przy czym ocena ta zarezerwowana była dla wszystkich, którzy zdobyli przynajmniej 86 punktów.
Z drugą lokatą uplasowała się Heidi Stalska z klasy 3e, która zdobyła 2. miejsce w województwie, 19. miejsce w kraju, ale ocena za zdobytą liczbę punktów, to dobry. W konkursie w tej kategorii mierzyło się 140 uczniów w Polsce.
GRATULUJEMY .
Zapraszamy do konkursów w przyszłym roku.