I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Sukcesy naszych uczniów

02.02.2020 odbyły się zawody II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Index AGH”. Uczeń naszej szkoły Krzysztof Bochm zakwalifikował się do III (finałowego) etapu tej olimpiady w dziedzinie matematyki i informatyki. Finał odbędzie się 29.03.2020, a zdobycie tytułu laureata gwarantuje przyjęcie na wszystkie kierunki studiów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.

Krzysztof Bochm z klasy IIIA znalazł się w w finale konkursu o Złoty Indeks Politechniki Śląskiej w dziedzinie matematyki. Zawody finałowe odbyły się 28 lutego. W zeszłym roku Krzysztof został laureatem tego konkursu w dziedzinie fizyki.

Marcin Wróbel z klasy IIIB zakwalifikował się do finału XXVII Olimpiady Informatycznej (z drugim wynikiem na Śląsku). Zawody finałowe odbędą się 31.03.2020 – 03.04.2020 w Warszawie.