I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

28 marca 2019 r. w hali POSiR-u odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt, których nasza szkoła była organizatorem. Zgłosiły się do nich zespoły z PZS 2, III LO, LO Gilowice oraz I LO.
Pierwsze miejsce zdobyły ubiegłoroczne mistrzynie z III LO, drugie miejsce zajęło LO Gilowice, a na ostatnim miejscu podium stanęły dziewczęta z PZS 2. Nasza szkoła po zaciętych meczach zajęła czwarte miejsce.
Chrobrego reprezentowały: Maria Kątny, Marcela Urzoń, Wiktoria Poczkajska, Wiktoria Wojnowska, Julia Łapa, Paulina Byrska, Milena Szczypka, Roksana Szczypka, Emilia Kiełkowska, Natalia Olearczyk, Julia Szary, Dorota Dzierżawa, Aleksandra Wyrobek, Kinga Grębosz, Wiktoria Jarmusiewicz oraz Monika Szpyrka, która protokołowała przebieg zawodów.

Wszystkim zespołom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!