I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Sesja DELF w naszej szkole

W tym roku po raz pierwszy Liceum im. Bolesława Chrobrego będzie miejscem zdawania egzaminów DELF dla uczniów grup i klas frankofońskich południowej części województwa śląskiego, uczestniczących w projekcie „Klasy Frankofońskie na Śląsku”. W ramach umowy podpisanej między liceum i ośrodkiem Alliance Française w Katowicach,  do sesji  przystąpi 84 kandydatów (w tym 33 naszych uczniów), którzy zdawać będą egzaminy ustne i pisemne A1, A2, B1 i B2 z języka francuskiego w dniach 22-23 czerwca 2012. W związku z tym II piętro będzie w tych dniach wyłączone z zajęć.

 

Wybór naszego liceum to ogromne wyróżnienie – jesteśmy pierwszą i jedyną szkołą w Polsce,
w której Ambasada Francji zdecydowała się zorganizować sesję egzaminacyjną DELF.

 

Trzymamy kciuki za wszystkich kandydatów!