I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Sesja DELF w naszej szkole

   Na mocy porozumienia z Ambasadą Francji w Polsce, Polskie Stowarzyszenie – Europa Języków i Kultur jest nowym Centrum Egzaminacyjnym DELF w Polsce. W ramach centrum egzaminy przeprowadzane są w dwóch ośrodkach egzaminacyjnych na Śląsku – Pszczynie i Zabrzu.

 

W dniach 07.02.2014 – 08.02.2014 Liceum im. Bolesława Chrobrego jest po raz czwarty zewnętrznym ośrodkiem zdawania egzaminów DELF dla uczniów grup i klas frankofońskich południowej części województwa śląskiego. W tej sesji uczniowie przystępują do egzaminów DELF na poziomach A1, A2 i B1.

 

Do naszego ośrodka egzaminacyjnego zgłosiło się 26 kandydatów, w tym 20 z naszej szkoły.

I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego
w Pszczynie

  • Skontaktuj się z nami:
  • Adres: ul. 3 Maja 7, 43-200 Pszczyna
  • Telefon: 32 210 37 27