I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

REJONOWE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

13 marca br. w hali Gminnego Ośrodka sportu w Pawłowicach odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Siatkowej Szkół Ponadpodstawowych. Powiat pszczyński reprezentowany był przez nasze licealistki oraz licealistów z Pawłowic. Natomiast powiat cieszyński reprezentowały uczennice z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie oraz uczniowie Zespołu Szkół im. Władysława Szybińskiego w Cieszynie. Reprezentanci powiatu pszczyńskiego okazali się bardzo gościnni, ponieważ oba mecze przegrali 0:2. Nasze dziewczęta zdobyły w setach odpowiednio 12 i 16 punktów, natomiast pawłowiczanie – 12 i 9. Jednak to co najważniejsze wszystkie drużyny walczyły bardzo ambitnie, grały zespołowo oraz zostawiły na parkiecie wiele kropel potu!!!

Nasza drużyna walczyła w składzie: Maria BURAS (klasa 4A), Martyna JANAS (klasa 4A), Marlena HOINKIS (klasa 3E), Justyna PARKO (klasa 3E), Zofia RAJWA (klasa 2A), Karina KOTAJNY (klasa 2D), Martyna UTRATA (klasa 2D), Emilia BINDA (klasa 2E), Julia PIETRZYK (klasa 2E), Maja DUŻY (klasa 1E).

Dziękujemy bardzo naszym zawodniczkom za rewelacyjną postawę oraz ogromne zaangażowanie na boisku!!! W tym miejscu należy nadmienić, że trzon reprezentacji naszej szkoły tworzą zawodniczki na co dzień trenujące w Uczniowskim Klubie Sportowym „CENTRUM” przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Uczniowskim Klubie Sportowym Suszec.                                                                  

Agnieszka Szczypka – Wojciech