I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Rejonowe biegi przełajowe

W piątek 8 października 2021r. w Łące odbyły się rejonowe sztafetowe biegi przełajowe. Do zawodów zgłosiły się najlepsze drużyny z powiatu pszczyńskiego i cieszyńskiego. Po ciężkiej i wyczerpującej walce  klasyfikacja wyglądała następująco:

Dziewczęta

I miejsce – II LO im. M Kopernika w Cieszynie

II miejsce – I LO im. B. Chrobrego w Pszczynie

III miejsce – LO w Wiśle

IV miejsce – ZS im. W Szybińskiego w Cieszynie

Chłopcy

I miejsce – II LO im. M Kopernika w Cieszynie

II miejsce – LOTE w Cieszynie

III miejsce – I LO im. B. Chrobrego w Pszczynie

IV miejsce – ZS im. W Szybińskiego w Cieszynie.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Jankowska 1c,  Anna Jureczko 1a, Patrycja Kania 2b, Maria Buras 2a, Alicja Ryś 3c, Wiktoria Prządka 3d, Paulina Gopek 3a, Hanna Szczotok 2c oraz drużyna chłopców w składzie: Adam Górka 1b, Krystian Żur 1a, Jan Kapera 2a, Jakub Machulec 2d, Patryk Tomaszewski 2e, Michał Klim 3a, Jakub Szklanny 3a, Kamil Wadas 3g, Filip Weszka 1a, Maciej Grzesik 1b. 

Bardzo dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za godne reprezentowanie naszego liceum. GRATULUJEMY!!! 🙂