I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Pszczyna – miejsca ludzie, wydarzenia

W grze terenowej: „Pszczyna – miejsca ludzie, wydarzenia” 12 klas wykonało zadania do końca – oddało prezentacje. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za udział, mamy nadzieję, że każdy miał okazję,  dowiedzieć się czegoś nowego o naszym pięknym mieście. Ta wiedza Wam zostanie.
Musimy przyznać, że przygotowaliście piękne materiały, które z pewnością jeszcze będziemy wykorzystywać, posłużą nauczycielom i młodzieży. Z przyjemnością je oglądaliśmy.
Ciekawostką jest, że dwie niezależne komisje – samorząd uczniowski i nauczyciele – oceniali prezentacje bardzo podobnie, liczby przyznanych punktów były zbliżone.
Zwyciężyła klasa 3g – brawo. Klasa zdobyła 170 punktów z 200 możliwych, a co za tym idzie, zyskała dodatkowy dzień wycieczkowy do wykorzystania w przyszłym roku szkolnym.

Na drugim miejscu znalazła się klasa 2a zdobywając 164 punkty, a na trzecim klasa 2b.
Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim, którzy podjęli rękawicę, spojrzeli na Pszczynę nieco inaczej  i przygotowali materiał w postaci prezentacji. Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonych prac.

Poniżej znajdują się nagrodzone prezntacje.
 
Prezentacja 3g: 
 
Prezentacja 2a: 
https://drive.google.com/file/d/1Mq-zbraNKLJPFCGL5CUHIYFZHjm7XKjS/view?usp=sharing
 
Prezentacja 2b:

    phttps://docs.google.com/presentation/d/1UGE5sVlZt9YPq6IihxNKJWBsSt3KgrGjPMs_U55SStY/edit?usp=sharing_eil_se_dm&ts=62b594b9