I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE

Program Dnia Sportu 2011

DZIEŃ SPORTU 2011

20 czerwiec 2011

 

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie

 

 

 

8.00 Zbiórka wszystkich uczestników na boisku szkolnym, sprawdzenie obecności w poszczególnych klasach, możliwość korekt w listach startowych.

 

8.30 Uroczyste otwarcie zawodów przez Dyrekcję Szkoły ( pokaz układu tanecznego w wykonaniu uczniów, odegranie hymnu Dnia Sportu)

 

8.45 Bieg przełajowy na terenie szkoły

 

9.00 Rozpoczęcie poszczególnych konkurencji sportowych

 

– Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych

( 3 chłopców + 3 dziewczyny ) na boisku szkolnym

 

– Turniej 3-ek koszykarskich

(  dziewczyny +  chłopcy ) w sali gimnastycznej

 

– Turniej piłki nożnej

( drużyny 5 osobowe ) na boisku szkolnym do piłki ręcznej

 

– bieg na 60 metrów( chłopcy + dziewczyny )

skok w dal  ( chłopcy + dziewczyny )

– pchnięcie kula ( chłopcy + dziewczyny )

 

Godzina 12.00 mecz piłki ręcznej chłopców – klasy I i klasy II

 

Każda klasa ma obowiązek wystawić co najmniej dwóch chłopców i dwie dziewczyny do konkurencji lekkoatletycznych, aby być liczona do punktacji ogólnej

 

– turniej szachowy

Konkurs tylko dla chętnych

 

– turniej tenisa stołowego

Każda klasa ma obowiązek wystawić co najmniej dwóch chłopców i dwie dziewczyny do turnieju.

 

 

Planowane zakończenie około godziny 13.00

 

Dyplomy i medale w poszczególnych konkurencjach wręczamy na podsumowaniu Super Chrobrków

 

Zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego do 10 czerwca

 

20 czerwiec 2011

 

W PRZYPADKU DESZCZOWEJ POGODY SPOTYKAMY SIĘ

W HALI POSIR W PSZCZYNIE

 

 

8.00 Zbiórka wszystkich uczestników w hali POSiR,

 sprawdzenie obecności w poszczególnych klasach,

 możliwość korekt w listach startowych.

 

8.30 Uroczyste otwarcie zawodów przez Dyrekcje Szkoły

( pokaz układu tanecznego w wykonaniu uczniów, odegranie hymnu Dnia Sportu)

 

8.45 Bieg przełajowy na terenie hali sportowej

 

9.00 Rozpoczęcie poszczególnych konkurencji sportowych na trzech sektorach

 

– Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych

( 3 chłopców + 3 dziewczyny )

 

– Turniej 3-ek koszykarskich

(  dziewczyny +  chłopcy ) na sali gimnastycznej

 

– Turniej piłki nożnej

( drużyny 5 osobowe ) na boisku Orlik

 

– Mecz piłki nożnej dziewcząt

Reprezentacje klas pierwszych na klasy drugie

 

– Mecz piłki ręcznej chłopców

Reprezentacje klas pierwszych na klasy drugie

 

– bieg po kopercie( chłopcy + dziewczyny )

skok w dal z miejsca ( chłopcy + dziewczyny )

– skok wzwyż  ( chłopcy + dziewczyny )

 

Każda klasa ma obowiązek wystawić co najmniej dwóch chłopców i dwie dziewczyny do konkurencji lekkoatletycznych, aby być liczona do punktacji ogólnej

 

– turniej szachowy

Konkurs tylko dla chętnych

 

– turniej tenisa stołowego

Każda klasa ma obowiązek wystawić co najmniej dwóch chłopców i dwie dziewczyny do turnieju.

 

Planowane zakończenie około godziny 13.00

 

Dyplomy i medale w poszczególnych konkurencjach wręczamy na podsumowaniu Super Chrobrków