I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Pożegnanie maturzystów

Tak niedawno żeśmy się spotkali
a już pożegnania nadszedł czas
tyleśmy ze sobą przeżywali
a dziś już wspomnienia łącza nas.

24 kwietnia 2020 r. tegoroczni maturzyści zakończyli naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie. Tym razem otrzymali wirtualne świadectwa. Uroczyste wręczenie świadectw i nagród odbędzie się na przełomie maja i czerwca.
Szkołę ukończyło 166 uczniów, wszyscy przystępują do egzaminu maturalnego. Najwyższą średnią uzyskał absolwent klasy 3b Marcin Wróbel(5,47) – finalista olimpiady informatycznej. Średnie klasowe kształtowały się od 4,20 do 4,71. Wynika z nich, że bardzo wielu uczniów ukończyło liceum z wyróżnieniem. Wielkie brawa należą się też sportowcom roku Tomaszowi Nogłemu z klasy 3a oraz Milenie Szczypce z klasy 3a.
Dziękujemy za trzyletnią współpracę, pełną pięknych chwil i niezwykłych przeżyć. Praca z Wami była niezapomnianą przygodą, zaskakiwaliście pomysłami, pokazywaliście, jak niezwykłą rzeczą jest obcowanie z tak utalentowanymi młodymi ludźmi.
Dziękujemy Rodzicom. To dzięki Państwa zaangażowaniu młodzi ludzie osiągnęli sukces, zaś szkoła mogła sprawnie funkcjonować. Dziękując, życzymy spełnienia marzeń i wielu sukcesów na maturze, a później na studiach .

Renata Dyrda – dyrektor
I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie
oraz wychowawcy klas trzecich

Ale to już było i nie wróci więcej
I choć tyle się zdarzyło to do przodu
Wciąż wyrywa głupie serce.