I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Mistrzostwa powiatu w szachach

20 października 2021r. nasze liceum było organizatorem mistrzostw powiatu pszczyńskiego w szachach. Do turnieju zgłosiły się również drużyny z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach. Po sześciu rundach (mecz i rewanż) klasyfikacja końcowa wygląda następującoI miejsce I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie

II miejsce ZSO w Pawłowicach
III miejsce PZS nr 2 w Pszczynie.
Nasze liceum reprezentowali: Bartosz Rąba 1a, Karolina Więcek 2d, Mikołaj Filipiuk 3b, Anna Jureczko 1a i Weronika Tittor 2b. Serdecznie dziękuję i gratuluję naszym mistrzom. Osobne podziękowania kieruję do Karoliny Więcek za pomoc w organizacji turnieju:)