I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE

Halowa piłka nożna- wyniki rozgrywek dziewczat

8 grudnia 2011r. w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Goczałkowicach – Zdroju odbył się III Turniej Mikołajkowy o Puchar Menadżera Hali Sportowej „Goczuś” w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy:

 

GRUPA A

GRUPA B

Team Marcina

Team Michała

Zespół Szkół „Silesia” w Czechowicach – Dziedzicach

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki
w Pszczynie

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie

I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

 

W grupach mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” a mecze trwały po 12 min. Natomiast mecze półfinałowe oraz finałowe trwały po 10 min.

 

Wyniki meczów:

– grupa A:

Team Marcina – I LO Pszczyna 2:2 (bramki dla I LO Pszczyna: Katarzyna Buczak,
                                                                          Aleksandra Mrzyczek)

ZS „Silesia” Czechowice – Dziedzice – PZS nr 2 Pszczyna 5:1

Team Marcina – PZS nr 2 Pszczyna 3:2

ZS „Silesia” Czechowice – Dziedzice – I LO Pszczyna 4:2
                                                                (bramki dla I LO Pszczyna: Aleksandra Mrzyczek 2)

Team Marcina – ZS „Silesia” Czechowice – Dziedzice 0:2

PZS nr 2 Pszczyna – I LO Pszczyna 1:8 (bramki dla I LO Pszczyna: Aleksandra Mrzyczek 3,                   Aleksandra Łapa 3, Edyta Olejarczyk, Katarzyna Buczak)

 

tabela grupy A:

  1. Zespół Szkół „Silesia” Czechowice – Dziedzice  – 6 pkt.,
  2. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie – 3 pkt.,
  3. Powiatowy Zespół Szkół im. Karola Miarki w Pszczynie – 0 pkt.

 

– grupa B:

Team Michała – III LO Pszczyna 4:0

PG nr 2 Czechowice – Dziedzice – ZSE Pszczyna 7:3

Team Michała – ZSE Pszczyna 5:0

PG nr 2 Czechowice – Dziedzice – III LO Pszczyna 1:2

Team Michała – PG nr 2 Czechowice – Dziedzice 2:2

ZSE Pszczyna – III LO Pszczyna 4:4

 

tabela grupy B:

  1. III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie – 4 pkt.,
  2. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach – 3 pkt.,
  3. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie – 1 pkt.

 

 

Drużyny Team Marcina i Team Michała nie były zaliczane do klasyfikacji turniejowej.

 

 

 

 

Mecze półfinałowe:

 

ZS „Silesia” Czechowice – Dziedzice – PG nr 2 Czechowice – Dziedzice 4:0

I LO Pszczyna – III LO Pszczyna 1:6 (bramka dla I LO Pszczyna: Aleksandra Mrzyczek)

 

Mecz o 5 miejsce:

 

PZS nr 2 Pszczyna – ZSE Pszczyna 2:4

 

Mecz o 3 miejsce:

 

PG nr 2 Czechowice – Dziedzice – I LO Pszczyna 0:0, rzuty karne 1:2

 

Mecz o 1 miejsce:

 

ZS „Silesia” Czechowice – Dziedzice – III LO Pszczyna 1:0

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 

  1. Zespół Szkół „Silesia” Czechowice – Dziedzice,
  2. III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie,
  3. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie,
  4. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach,
  5. Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie,
  6. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie.

 

Mecz o 3 miejsce pomiędzy I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego
w Pszczynie a Publicznym Gimnazjum nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach  stał na bardzo wyrównanym poziomie o czym świadczy bezbramkowy wynik meczu. Trzy kolejki rzutów karnych lepiej wykonywały nasze zawodniczki a dwoma skutecznymi interwencjami popisała się Aleksandra Łapa, która w bramce zastąpiła Marysię Hanusek.

Na listę najskuteczniejszych zawodniczek turnieju, każda z 7 celnymi trafieniami, wpisały się: Aleksandra Świerkot (III LO Pszczyna), Aleksandra Mrzyczek (I LO Pszczyna) oraz Kamila Adamczyk (PG nr 2 Czechowice – Dziedzice). Natomiast najlepszą zawodniczką turnieju została Kamila Przemyk reprezentująca Zespół Szkół „Silesia” w Czechowicach – Dziedzicach.
Dyplomy, puchary i nagrody dla wyróżnionych zawodniczek wręczył Menadżer Hali Sportowej „Goczuś” pan Paweł Kanik.

Natomiast przed rozpoczęciem turnieju goczałkowicką halę sportową odwiedził
św. Mikołaj, który każdy zespół obdarował słodkim podarunkiem oraz życzył wszystkim zawodniczkom powodzenia i rozgrywania zawodów w myśl zasady „fair play”. 

 

 

SKŁAD NASZEJ DRUŻYNY: Maria HANUSEK (bramkarka), Aleksandra ŁAPA, Edyta OLEJARCZYK, Aleksandra MRZYCZEK, Katarzyna BUCZAK, Aleksandra ROZMUS, Katarzyna SORNOWSKA.

 

OPIEKUN DRUŻYNY: Agnieszka SZCZYPKA – WOJCIECH

 

Agnieszka Szczypka – Wojciech