I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE

Gratulujemy

ZŁOTE HANIA I SONIA!!!

MISTRZOSTWA POWIATU PSZCZYŃSKIEGO
 W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

 

1 czerwca br. na boiskach piaskowych, przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji
w Pszczynie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt
i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn dziewcząt (2 drużyny
z I liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, 2 drużyny z III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie i 1 drużyna z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 im. Generała Józefa Bema w Pszczynie) oraz 9 drużyn chłopców (po 2 drużyny z: I Liceum Ogólnokształcącego
im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie, Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach i 1 drużyna z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 im. Generała Józefa Bema
w Pszczynie). Dziewczęta swoje mecze rozgrywały systemem „każdy z każdym”, natomiast chłopcy zostali podzieleni na trzy grupy i w grupach również grali systemem „każdy z każdym” a następnie zwycięzcy grup, w grupie „mistrzowskiej”, także rozegrali mecze systemem „każdy z każdym”.

 

Po bardzo emocjonujących pojedynkach klasyfikacje końcowe przedstawiają się następująco:

DZIEWCZĘTA:

  1. I LO Pszczyna „A” (Hanna Szczotok – klasa 2C, Sonia Kania – klasa 3G),
  2. III LO Pszczyna „A”,
  3. I LO Pszczyna „B” (Anna Duda – klasa 3H, Natalia Kwaśny – klasa 3A),
  4. III LO Pszczyna „B”,
  5. PZS nr 1 Pszczyna;

 

CHŁOPCY:

  1. PZS nr 1 Pszczyna,
  2. ZSO Pawłowice „B”,
  3. ZSO Pawłowice „A”,
  4. – 6. I LO Pszczyna „A” (Witold Gawron – klasa 3G, Szymon Matuszyński – klasa 3G),

        PZS nr 2 Pszczyna „A”,

        I LO Pszczyna „B” (Kamil Wadas – klasa 3G, Maksymilian Wróbel – klasa 3G),

  1. – 9. III LO Pszczyna „B”,

        III LO Pszczyna „A”,

        PZS nr 2 Pszczyna „B”.   

 

Wszystkim Zawodniczkom i Zawodnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

 

Za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów serdecznie dziękujemy: Justynie Parko (klasa 1E), Marii Buras (klasa 2A), Martynie Janas (klasa 2A), Tymoteuszowi Gołysznemu (klasa 3G), Bartoszowi Michalskiemu 9klasa 3G).

 

 

 

Agnieszka Szczypka-Wojciech i Artur Zemlak

poniżej zdjęcia zawodniczek i zawodników