I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

Dzień Sportu 2022- wyniki

 

21 czerwca  w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie , a także należącym do ośrodka boisku piłkarskim Orlik, rozegrano zawody sportowe w ramach corocznego Dnia Sportu.

W poszczególnych konkurencjach wystartowało prawie 200 osób, a klasy rywalizowały o komplet koszulek i dodatkowy dzień na wycieczkę klasową.

Tytuł najlepszej klasy podczas tegorocznego Dnia Sportu powędrował do klasy 2a. W kolejnym roku szkolnym uczniów tej klasy zobaczymy w nowych koszulkach i dodatkowo będą mogli wydłużyć swoją klasową wycieczkę.

W tym roku, podczas sportowego święta oceniano także sposób w jaki klasa dopingowało swoich zawodników, liczbę uczniów obecnych podczas Dnia Sportu i przygotowane wypieki.

W tych zmaganiach po raz kolejny najlepsza okazała się klasa 2a.

Punktację  najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencji możecie prześledzić w załączniku.

Ogromne słowa podziękowania chcielibyśmy skierować do zespołu pszczyńskich mażoretek, w których mogliśmy zobaczyć uczennicę naszej szkoły Emilię Dajkę. Dziękujemy także Karolinie Więcek za przeprowadzenie konkursu szachowego i Annie Grobarczyk za pomoc w sędziowaniu zawodów trójek koszykarskich. Marlena Hoinkis i Justyna Parko otrzymują specjalne podziękowania za sędziowanie meczów siatkówki.

 

 

DZIEŃ SPORTU 2022 PODSUMOWANIE