I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE

Sukcesy naszych sportowców

13.11.2019
POWIATOWE ZAWODY W BADMINTONIE
Końcem października w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie spotkali się badmintoniści pszczyńskich szkół ponadpodstawowych.
Zarówno w rywalizacji chłopców i dziewcząt można było zobaczyć 5 drużyn:
1. III LO Pszczyna
2. PZS nr 1 Pszczyna
3. LO Gilowice
4. PZS nr 2 Pszczyna
5. I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie
Zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym
Nasze drużyny występowały w następujących składach:
Dziewczęta - Alicja Ryś, Anastazja Wosik i Michalina Kuczera
Chłopcy - Piotr Szczypior, Kacper Wojakiewicz, Antoni Pękała, Wojciech Jakut
Tabela końcowa dziewcząt:
1. III LO Pszczyna
2. I LO Pszczyna
3. PZS nr 2 Pszczyna
4. LO Gilowice
5. PZS nr 1 Pszczyna
Tabela końcowa chłopców
1. I LO Pszczyna
2. III LO Pszczyna
3. PZS nr 2 Pszczyna
4. PZS nr 1 Pszczyna
5. LO Gilowice
W zawodach rejonowych wystąpią : III LO Pszczyna i I LO Pszczyna

MISTRZOSTWA CHROBREGO W PŁYWANIU


Basen Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie gościł najlepszych pływaków naszej szkoły na kolejnych zawodach pływackich o Mistrzostwo I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie.
Do zawodów zgłosiło się ponad dwudziestu zawodników, którzy rywalizowali we wszystkich stylach sportowych na dystansie 50 metrów.
Wyniki w poszczególnych stylach
Styl dowolny dziewcząt
1. Weronika Gorecka - 33,07
2. Marta Lazar - 33,08
3. Kamila Krzyżanowska - 33,18
4. Nadia Lazar
5. Nicola Brychcy
6. Rozalia Trela
7. Sandra Siuta
8. Zuzanna Kloc
9. Antonella Italiano
10. Kamila Mirek
11. Hanna Mazur
12. Miłochna Latko
Styl dowolny chłopców
1. Bartosz Chowaniec - 27,83
2. Mateusz Norek - 28,40
3. Paweł Skowron - 28,73
4. Tomasz Wiera
5. Przemysław Ciszewski
6. Piotr Kaca
7. Tomasz Bojko
8. Jakub Szklanny i Mikołajczyk Kamil
9. Bartosz Smolarz
10. Michał Patyk
Styl grzbietowy dziewcząt
1. Sandra Siuta - 39,54
2. Nadia Lazar - 40,92
3. Zuzanna Kloc
4. Antonella Italiano

Styl grzbietowy chłopców
1. Paweł Skowron - 39,19
2. Kamil Mikołajczyk - 39,63
3. Michał Patyk
4. Jakub Szklanny
5. Piotr Kaca

Styl klasyczny dziewcząt
1. Weronika Gorecka - 40,47
2. Rozalia Trela - 42,07
3. Marta Lazar - 42,79
4. Miłochna Latko
5. Sandra Siuta
6. Hanna Mazur
7. Kamila Mirek

Styl klasyczny chłopców
1. Mateusz Norek - 34,42
2. Tomasz Wiera - 36,33
3. Piotr Kaca - 37,42
4. Bartosz Smolarz
5. Jakub Szklanny
Delfin dziewcząt
1. Nicola Brychcy - 41,17
2. Sandra Siuta
3. Monika Szpyrka
Delfin chłopców
1. Mateusz Norek - 30,85
2. Przemysław Ciszewski - 30,87
3. Tomasz Bojko
4. Michał Patyk
5. Kamil Mikołajczyk

Szachy
W Skoczowie odbyły się rejonowe drużynowe zawody szachowe. Reprezentowali nas Jakub Wanot, Maciej Nowak, Kacper Wojakiewicz i Wiktoria Piszczek). Po ciężkich rozgrywkach zajęli oni III miejsce, tuż za wielokrotnymi mistrzami z Cieszyna.
Gratulujemy!