I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

12 kwietnia br. na boisku „ORLIK” przy Powiatowym Ośrodku Sportu i Rekreacji
w Pszczynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych.
Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny, które w wyniku losowania rozegrały ze sobą mecze półfinałowe. Każdy mecz trwał 2 x 10 min. W meczach półfinałowych w przypadku remisu
o zwycięstwie decydowały rzuty karne (po 3 i dalej do skutku) a w meczu finałowym – dogrywka 2 x 4 min.

Dziewczęta dostarczyły zgromadzonej publiczności wiele pozytywnych emocji a w meczu finałowym zaangażowanie i wola walki z obu stron wypełniły całkowicie czas pomiędzy początkowym a końcowym gwizdkiem arbitra!!! Dziękujemy!!!

Mecze półfinałowe:

PZS 2 Pszczyna – I LO Pszczyna                          2:2 (Nikola SZENDERA, Marta PREDECKA)

karne: 1:3 (Marta PREDECKA, Nikola SZENDERA, Anna GROBARCZYK)

PZS 1 Pszczyna – ZSO Pawłowice                        0:6