I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W PSZCZYNIE

Sukcesy naszych sportowców

19.11.2018
WYNIKI Z MISTRZOSTW SZKÓŁ ŚREDNICH

POWIATU PSZCZYŃSKIEGO W PŁYWANIU
Z DNIA 19.11.2018

Dziewczęta
50 m. styl dowolny

1 Lazar Marta LO 1 32,52 s
2 Grabiec Agata LO 3 33,78 s
3 Witosz Karolina LO 3 34,41 s
4 Jackowska Justyna LO 1 34,43 s
5 Ziemba Zofia LO Gilowice 36,52 s
6 Pyjas Dominika LO Gilowice 38,85 s
7 Pudełko Martyna PZS nr 2 39,90 s
8 Kołecka Weronika PZS nr 2 40,75 s

50 m. styl grzbietowy

1 Pęczek Agnieszka LO Gilowice 38,16 s
2 Lazar Nadia LO 1 39,15 s
3 Nosek Agnieszka LO 3 39,80 s
4 Czajkowska Izabela LO 1 43,50 s
5 Golda Julia LO 3 45,15 s
6 Szendera Lidia PSZ nr 2 50,87 s
7 Orędarz Nikola LO Gilowice 54,40 s
8 Folek Katarzyna PSZ nr 2 54,75 s

50 m. styl klasyczny

1 Gorecka Weronika LO 1 40,35 s
2 Trela Rozalia LO 1 40,37 s
3 Głąb Wiktoria PZS nr 2 42,62 s
4 Stieber Matylda LO 3 42,93 s
5 Kóska Aurelia LO Gilowice 43,89 s
6 Stosio Julia LO Gilowice 43,93 s
7 Kotwasińska Marta PZS nr 2 51,35 s
8 Stania Karolina LO 3 51,75 s

Sztafeta 4 x 50 m. stylem dowolnym dz.

1 LO 1 2:21,34 s
2 LO 3 2:17,23 s
3 LO Gilowice 2:21,34 s
4 PZS nr 2 2:48,31 s
Chłopcy
50 m. styl dowolny

1 Ogierman Jakub LO 3 26,91 s
2 Iwan Wiktor LO 3 27,05 s
3 Chowaniec Bartosz LO 1 27,64 s
4 Łepik Bartosz LO Gilowice 29,74 s
5 Ciszewski Przemysław LO 1 29,89 s
6 Zawisza Błażej PZS nr 2 31,44 s
7 Pala Dominik PSZ nr 2 32,30 s
8 Ptaszek Michał LO Gilowice 32,69 s

50 m. styl grzbietowy

1 Wojciech Mikołaj LO 1 32,80 s
2 Skowron Paweł LO 1 36,64 s
3 Pniok Michał PSZ nr 2 38,25 s
4 Filipowski Jan PZS nr 2 38,53 s
5 Wrona Szymon LO 3 42,39 s
6 Bielecki Jan LO Gilowice 42,87 s
7 Matonog Błażej LO 3 43,33 s
8 Jaśkowiec Patryk LO Gilowice 49,44 s

50m. styl klasyczny

1 Norek Mateusz LO 1 32,17 s
2 Wiera Tomasz LO 1 36,05 s
3 Skura Bartosz LO 3 42,66 s
4 Waleczek Dawid PSZ nr 2 44,13 s
5 Kuśnierski Mateusz LO 3 47,01 s
6 Duraj Miłosz LO Gilowice 48,42 s
7 Biernat Kamil LO Gilowice 53,46 s

Sztafeta 4 x 50 m. stylem dowolnym chł.

1 LO 1 1:53,52 s
2 LO 3 1:57,57 s
3 PZS nr 2 2:15,81 s
4 LO Gilowice 2:22,56 s





Punktacja drużynowa

Dziewczęta

1 LO 1 Pszczyna 138 pkt.
2 LO 3 Pszczyna 110 pkt.
3 LO Gilowice 96 pkt.
4 PZS nr 2 Pszczyna 78 pkt.

Chłopcy

1 LO 1 Pszczyna 139 pkt.
2 LO 3 Pszczyna 114 pkt.
3 PZS nr 2 Pszczyna 86 pkt.
4 LO Gilowice 76 pkt.


pływanie 23 zdjęcia










TENISISTKI Z CHROBREGO NA 6 W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

15 LISTOPADA ,W HALI MORIS W ŁAZISKACH GÓRNYCH ODBYŁY SIĘ FINAŁY WOJEWÓDZKIE W TENISIE STOŁOWYM. W ZAWODACH WZIĘŁO UDZIAŁ PO OSIEM NAJLEPSZYCH DRUŻYN W KATEGORII DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM.
NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWAŁY - MARTA KOZYRA I JULIA SZARY
DZIEWCZĘTA TRAFIŁY DO GRUPY Z DRUŻYNAMI Z ZAWIERCIA, TARNOWSKICH GÓR I ŻOR.
W PIERWSZYM SPOTKANIU, JAK SIĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO KLUCZOWYM DLA DALSZEGO PRZEBIEGU TURNIEJU, MINIMALNIE ULEGŁY ZAWODNICZKOM Z ŻOR
KOLEJNE SPOTKANIE Z DRUŻYNĄ ZAWIERCIA NASZA DZIEWCZĘTA WYGRAŁY I OSTATECZNIE MIAŁY PRAWO GRY O 5 MIEJSCE W TURNIEJU.
W SPOTKANIU O 5 MIEJSCE I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z PSZCZYNY SPOTKAŁO SIĘ Z LICEALISTKAMI Z BIELSKA - BIAŁEJ. NASZE TENSISTKI W TYM SPOTKANIU PRZEGRAŁY, ALE NIE MOŻNA IM ODMÓWIĆ AGROMNEGO ZAANGAŻOWANIA.
GRATULUJEMY.